Z víťazstva v prípravnom futbalovom zápase sa tešili hasiči

Z víťazstva v prípravnom futbalovom zápase sa tešili hasiči

V utorok 23. mája 2017 o piatej hodine podvečer sa na ihrisku FK Slovenské Ďarmoty uskutočnilo prípravné futbalové stretnutie medzi FK Slovenské Ďarmoty a reprezentáciou Hasičského a záchranného zboru .
Futbalové stretnutie bolo súčasťou prípravy na medzinárodný futbalový zápas s reprezentáciou Hasičského záchranného sboru ČR, ktorý sa uskutoční v sobotu 10. júna 2017 v českých Litoměřicích.
Hráči utorkového stretnutia predviedli na výborne upravenej hracej ploche vysoké tempo. Súperi vynikali dobre organizovanou defenzívou , kombinačnou hrou a rýchlym prechodom z obrannej do útočnej fázy .
Poďakovanie patrí vedeniu FK Slovenské Ďarmoty za bezchybnú organizáciu prípravného futbalového zápasu a samozrejme aj samotným aktérom za predvedené športové výkony. Z víťazstva sa na konci zápasu tešili hasiči, ktorí súperov porazili vysoko 5:1. Srdečne gratulujeme !

Zostava HaZZ: Martin Rusnák , Dušan Drienovský, Ronald Ivan, Lukáš Dubovský, Zoltán Cibuľa, Denis Urgela, Mário Kurák, Michal Ličko, Adrián Tropp, Michal Bariak, Michal Pálenník.

Striedali: Marek Fridrich, Martin Holík, Filip Celleng, Filip Križan, Peter Nácesta, Peter Roháč, Pavol Ličko, Mário Čurgali

Trénerská dvojica:
Peter Maďari, Peter Hudec

Foto: HaZZ


Warning: Undefined array key "tie_hide_author" in /data/6/b/6b52a850-7cbb-4278-91ab-8d17cb687ce8/firetv.sk/web/wp-content/themes/sahifa/single.php on line 92

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /data/6/b/6b52a850-7cbb-4278-91ab-8d17cb687ce8/firetv.sk/web/wp-content/themes/sahifa/single.php on line 92

Check Also

Vrtuľník letí na pomoc zraneným hasičom

Na miesto vážnej dopravnej nehody vyslali dva záchranárske vrtuľníky a tri sanitky. Neskôr sa tam …